Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Попередні результати (2000-2001 р.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область ФСТ 1 вправа Сума СКЛ Збавка оцінка 2 вправа Сума СКЛ Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Святинчук Валентин 2000 Миколаївська 8,6 8,4 8,6 8,4 8,4 25,4 5,9 0,0 31,3 9,0 9,0 9,0 8,8 8,9 26,9 5,1 0,0 32,0 63,3 Фролова Н. – бр. Семенухи В.
2 Іванов Олександр 2000 Херсонська МОН 8,8 8,7 8,8 8,8 8,8 26,4 4,3 0,3 30,4 8,5 8,5 8,5 8,4 8,4 25,4 4,7 0,0 30,1 60,5 Ігнацевич Л. – Картелян Л.Д.
3 Войтів Віталій 2000 Львівська МОН 8,7 8,6 8,7 8,7 8,7 26,1 6,4 0,0 32,5 8,3 8,5 8,5 8,5 8,5 25,5 4,7 3,3 26,9 59,4 Веклюк Р.І.
4 Рябець Ілля 2001 Сумська МОН 8,4 8,0 7,8 8,0 8,0 24,0 5,8 0,6 29,2 8,3 8,4 8,3 8,4 8,3 25,0 4,8 1,8 28,0 57,2 Приходько Л. – Герасименко В.
5 Захарчук Максим 2001 Миколаївська 8,5 8,4 8,4 8,4 8,4 25,2 4,0 0,6 28,6 8,4 8,5 8,4 8,5 8,4 25,3 3,3 3,0 25,6 54,2 Куцегуб О. – бр. Семенухи В.
6 Мірошніченко Дмитро 2000 Миколаївська 8,4 8,3 8,3 8,2 8,3 24,9 3,8 6,3 22,4 8,4 8,5 8,3 8,4 8,5 25,3 2,2 9,0 18,5 40,9 Маховська С. – бр. Семенухи В.
7 Єфіменко Іван 2000 Київ МОН 2,0 2,0 2,0 2,0 2,0 6,0 1,0 0,0 7,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 7,0 Орлова О.О.
Попередні результати (2000-2001 р.) Дівчата
1 Сало Валерія 2000 Сумська МОН 9,1 8,9 9,1 9,1 9,0 27,2 3,4 0,0 30,6 8,6 8,6 8,6 8,4 8,7 25,8 3,2 0,3 28,7 59,3 Приходько Л. – Герасименко В.
2 Литвин Ангеліна 2000 Київ МОН 8,8 8,7 8,8 8,8 8,7 26,3 3,5 0,0 29,8 8,5 8,3 8,4 8,6 8,4 25,3 3,1 0,3 28,1 57,9 Калугіна О. – Орлова О.
3 Кварацхелія Зейнаб 2001 Житомирська МОН 8,3 8,5 8,4 8,6 8,1 25,2 4,1 3,6 25,7 8,2 8,4 8,2 8,3 8,6 24,9 4,1 0,6 28,4 54,1 Беліков І.М.
4 Красильнікова Анастасія 2001 Львівська МОН 8,5 8,6 8,5 8,5 8,4 25,5 2,5 3,0 25,0 8,3 8,3 8,5 8,4 8,3 25,0 3,2 0,0 28,2 53,2 Кізло Ю.Р.
5 Василенко Анастасія 2000 Дніпропетровська МОН 8,6 8,6 8,7 8,7 8,5 25,9 2,2 3,6 24,5 8,3 8,3 8,5 8,4 8,3 25,0 3,1 0,0 28,1 52,6 Крупій І. – Савенков С.
6 Слюсар Ірина 2000 Житомирська МОН знята лікарем Новотуров Ю. – Беліков І.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Попередні результати (2002-2003 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область ФСТ 1 вправа Сума СКЛ Збавка оцінка 2 вправа Сума СКЛ Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Куфтєй Матвій 2002 Сумська МОН 8,9 8,9 9,0 8,8 9,0 26,8 4,2 0,0 31,0 8,6 8,6 8,6 8,7 8,7 25,9 4,5 1,8 28,6 59,6 Приходько Л. – Герасименко В.
2 Мазурик Олег 2003 Львівська МОН 8,6 8,4 8,5 8,2 8,4 25,3 4,0 3,6 25,7 8,9 8,9 8,8 9,0 8,9 26,7 4,9 0,0 31,6 57,3 Веклюк Р.І.
3 Комаренко Денис 2002 Дніпропетровська МОН 8,7 8,5 8,8 9,0 8,9 26,4 4,1 0,0 30,5 8,6 8,5 8,4 8,6 8,5 25,6 3,2 3,0 25,8 56,3 Крупій І. – Савенков С.
4 Чудаков Костянтин 2002 Миколаївська 8,9 8,8 8,9 8,7 8,9 26,6 4,1 0,0 30,7 8,6 8,6 8,6 8,4 8,5 25,7 3,4 3,6 25,5 56,2 Куцегуб О. – Семенуха В.
5 Лесишин Михайло 2002 Львівська МОН 9,0 8,9 9,0 8,8 9,0 26,9 4,1 0,0 31,0 8,7 8,5 8,8 8,7 8,7 26,1 4,4 6,6 23,9 54,9 Веклюк Р.І.
6 Кожин Ілля 2002 Дніпропетровська МОН 8,2 8,4 8,4 8,4 8,5 25,2 3,9 0,0 29,1 8,5 8,4 8,3 8,3 8,5 25,2 2,7 3,0 24,9 54,0 бр. Радіоновой М.В.
7 Єпік Олексій 2003 Сумська МОН 8,5 8,7 8,6 8,5 8,7 25,8 4,0 3,0 26,8 8,5 8,7 8,6 8,5 8,7 25,8 3,2 3,6 25,4 52,2 Романченко Р. – Герасименко М.
8 Четверик Кирило 2003 Запорізька МОН 8,4 8,4 8,7 8,7 8,7 25,8 3,9 0,0 29,7 8,4 8,5 8,2 8,2 8,2 24,8 3,5 6,3 22,0 51,7 Гераськіна О. – Шапошник
9 Барбар Тимофій 2003 Запорізька МОН 8,6 8,5 8,5 8,4 8,5 25,5 2,5 3,0 25,0 8,3 8,4 8,0 7,8 8,2 24,5 3,5 3,6 24,4 49,4 Соколовська Ю.Ю.
10 Копчук Данило 2002 Вінницька Колос 8,7 8,9 8,6 8,6 8,7 26,0 2,2 3,0 25,2 8,7 8,5 8,4 8,6 8,6 25,7 3,1 6,0 22,8 48,0 Ковальчук Г. – Баннікова Л.
11 Дуда Євгеній 2002 Дніпропетровська МОН 7,9 8,2 7,9 8,3 8,2 24,3 2,6 3,0 23,9 8,4 8,2 8,0 8,0 8,1 24,3 3,3 3,6 24,0 47,9 бр. Радіоновой М.В.
12 Шум Тимофій 2002 Дніпропетровська МОН 8,4 8,7 8,6 8,7 8,6 25,9 1,4 6,0 21,3 8,3 8,3 8,3 8,3 8,3 24,9 3,1 3,0 25,0 46,3 Ржепецька Н. – Радіонова М.В.
13 Гаража Антон 2002 Дніпропетровська МОН 8,6 8,6 8,6 8,6 8,6 25,8 2,0 3,0 24,8 8,3 8,5 8,6 8,4 8,4 25,3 2,1 6,0 21,4 46,2 Хайманов В.А.
14 Семенов Єгор 2003 Дніпропетровська МОН 8,5 8,7 8,7 8,7 8,7 26,1 3,4 6,0 23,5 8,2 8,3 8,0 7,9 7,9 24,1 3,1 4,8 22,4 45,9 бр. Радіоновой М.В.
15 Коломоєць Андрій 2002 Запорізька МОН 8,5 8,5 8,3 8,4 8,4 25,3 3,9 6,6 22,6 8,2 8,2 8,3 8,3 8,3 24,8 3,4 5,1 23,1 45,7 Львова О.А.
16 Ливарчук Владислав 2003 Дніпропетровська МОН 8,3 8,4 8,3 8,2 8,3 24,9 2,2 3,0 24,1 8,2 8,0 7,7 7,8 8,0 23,8 3,1 6,0 20,9 45,0 Метеля Л.В.
17 Тесленко Іван 2003 Дніпропетровська МОН 8,1 8,0 8,0 7,6 8,0 24,0 2,1 3,6 22,5 7,2 7,0 7,6 7,2 7,4 21,8 2,6 3,6 20,8 43,3 Хайманов В.А.
18 Кучерявенко Данило 2003 Вінницька Колос 8,6 8,7 8,7 8,6 8,7 26,0 2,2 3,6 24,6 9,3 8,7 9,3 9,3 9,2 27,8 1,5 12,0 17,3 41,9 Костенко О. – Баннікова Л.
19 Гажа Данило 2003 Дніпропетровська МОН 8,3 8,5 8,5 8,5 8,4 25,4 2,0 3,6 23,8 8,2 8,2 8,4 8,2 8,3 24,7 1,4 9,0 17,1 40,9 Хайманов В.А.
20 Стратович Михайло 2003 Київ МОН 2,0 2,0 2,0 2,0 2,0 6,0 1,0 0,0 7,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 7,0 Сударькова І. – Орлова О.
Попередні результати (2002-2003 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область ФСТ 1 вправа Сума СКЛ Збавка оцінка 2 вправа Сума СКЛ Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Каракуця Олександра 2002 Харківська МОН 9,0 8,7 8,8 9,0 8,8 26,6 3,9 0,0 30,5 8,3 8,4 8,3 8,2 8,3 24,9 3,1 0,0 28,0 58,5 Романова М.С.
2 Луценко Єлізавета 2002 Миколаївська 8,4 8,4 8,4 8,6 8,8 25,4 2,4 3,6 24,2 8,5 8,7 8,7 8,6 8,7 26,0 3,2 0,0 29,2 53,4 Маховська С. – бр.Семенухи В.
3 Дода Софія 2003 Вінницька Колос 8,5 8,5 8,5 8,4 8,5 25,5 2,2 3,0 24,7 8,7 8,6 8,6 8,3 8,6 25,8 2,6 3,0 25,4 50,1 Малініна Л. – Баннікова Л.
4 Перевязка Влада 2002 Дніпропетровська МОН 8,3 8,6 8,6 8,5 8,4 25,5 2,1 3,6 24,0 8,2 8,3 8,3 8,1 8,2 24,7 2,6 3,0 24,3 48,3 Савенков С. – Крупій І.
5 Лісогор Катерина 2003 Дніпропетровська МОН 8,6 8,5 8,5 8,4 8,3 25,4 2,1 3,6 23,9 8,0 8,2 8,2 8,1 8,1 24,4 2,6 3,6 23,4 47,3 Савенков С. – Крупій І.
6 Жембровська Дарья 2002 Київ МОН 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 Онищенко В.В.
7 Волохович Дарья 2002 Київ 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 Онищенко В.В.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Попередні результати (2006-2008 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область ФСТ 1 вправа Сума ТРУД Збавка оцінка 2 вправа Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Камалі Аміра 2008 Харківська МОН 8,9 8,6 8,6 8,6 9,0 26,1 2,0 0,0 28,1 9,1 8,8 8,6 8,5 8,7 26,1 2,1 0,0 28,2 56,3 Каракуца Є.В.
2 Платіцина Ксенія 2008 Харківська МОН 9,1 9,0 8,7 8,5 8,6 26,3 2,0 0,0 28,3 8,7 8,9 8,6 8,6 8,6 25,9 2,1 0,0 28,0 56,3 Каракуца Є.В.
3 Каляда Софія 2008 Сумська МОН 9,2 8,9 9,1 8,8 8,5 26,8 1,4 3,0 25,2 9,2 9,1 9,1 8,9 8,7 27,1 1,4 3,6 24,9 50,1 Мельник Н.В.
4 Ковальова Ангеліна 2009 Харківська МОН 8,5 8,6 8,5 8,3 8,1 25,3 2,0 0,6 26,7 8,7 8,7 8,5 8,4 8,1 25,6 1,4 6,0 21,0 47,7 Бєлозьорова О.С.
Попередні результати (2006-2008 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область ФСТ 1 вправа Сума ТРУД Збавка оцінка 2 вправа Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Карандашов Сава 2008 Харківська 8,5 8,5 8,5 8,4 8,5 25,5 1,9 0,6 26,8 8,5 8,4 8,4 8,2 8,4 25,2 1,4 3,6 23,0 49,8 Каракуца Є.В.
2 Савенко Мамвій 2008 Харківська 8,0 8,3 8,0 7,6 7,9 23,9 1,9 0,6 25,2 8,0 7,8 7,7 7,7 7,7 23,2 1,4 3,6 21,0 46,2 Каракуца Є.В.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Фінал – Багатоборство (2008-2009 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Каляда Софія 2008 Сумська 9,0 8,8 8,9 9,1 8,8 26,7 1,9 0,0 28,6 8,8 9,0 9,0 8,8 8,8 26,6 2,0 0,6 28,0 56,6 Мельник Н.В.
2 Платіцина Ксенія 2008 Харківська 8,9 8,7 8,7 8,7 8,7 26,1 2,0 0,0 28,1 8,6 8,6 8,6 8,6 8,5 25,8 2,1 0,3 27,6 55,7 Каракуца Є.В.
3 Камалі Аміра 2008 Харківська 8,6 8,8 8,4 8,5 8,5 25,6 2,0 0,0 27,6 8,4 8,2 8,1 8,2 8,2 24,6 2,1 1,5 25,2 52,8 Каракуца Є.В.
4 Ковальова Ангеліна 2009 Харківська 8,7 8,7 8,6 8,6 8,6 25,9 1,4 3,0 24,3 8,1 8,6 8,3 8,5 8,6 25,4 1,9 0,6 26,7 51,0 Бєлозьорова О.С.
Фінал – Багатоборство (2008-2009 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Карандашов Сава 2008 Харківська 8,5 8,4 8,4 8,3 8,5 25,3 2,0 0,6 26,7 8,6 8,6 8,6 8,5 8,5 25,7 1,9 0,6 27,0 53,7 Каракуца Є.В.
2 Савенко Мамвій 2008 Харківська 7,8 8,2 8,2 8,0 8,2 24,4 1,9 3,6 22,7 8,0 8,1 8,1 8,0 8,1 24,2 1,4 0,6 25,0 47,7 Каракуца Є.В.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Фінал – Багатоборство (2000-2001 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Святинчук Валентин 2000 Миколаївська 8,9 8,8 8,8 8,7 8,8 26,4 6,5 0,0 32,9 9,0 8,7 8,7 8,7 8,7 26,1 6,5 0,6 32,0 64,9 Фролова Н. – бр. Семенухи В.
2 Іванов Олександр 2000 Херсонська 8,5 8,7 8,6 8,5 8,6 25,7 4,3 0,0 30,0 8,7 8,7 8,6 8,5 8,7 26,0 4,7 0,0 30,7 60,7 Ігнацевич Л. – Картелян Л.Д.
3 Захарчук Максим 2001 Миколаївська 8,3 8,3 8,2 8,3 8,2 24,8 4,0 1,8 27,0 8,6 8,6 8,5 8,6 8,5 25,7 3,8 3,3 26,2 53,2 Куцегуб О. – бр. Семенухи В.
4 Войтів Віталій 2000 Львівська 8,3 8,5 8,2 8,3 8,5 25,1 6,0 0,3 30,8 8,3 8,5 8,5 8,1 8,0 24,9 1,9 6,0 20,8 51,6 Веклюк Р.І.
5 Мірошніченко Дмитро 2000 Миколаївська 8,4 8,1 8,0 8,1 8,1 24,3 3,8 6,0 22,1 8,2 8,2 8,2 8,4 8,3 24,7 3,2 3,0 24,9 47,0 Маховська С. – бр. Семенухи В.
6 Рябець Ілля 2001 Сумська 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 8,5 8,7 8,5 8,6 8,5 25,6 4,7 3,3 27,0 27,0 Приходько Л. – Герасименко В.
Фінал – 1 вправа (2000-2001 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 1 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Святинчук Валентин 2000 Миколаївська 8,6 8,4 8,6 8,4 8,4 25,4 5,9 0,0 31,3 9,0 9,0 9,2 9,0 9,2 27,2 6,2 0,0 33,4 64,7 Фролова Н. – бр. Семенухи В.
2 Войтів Віталій 2000 Львівська 8,7 8,6 8,7 8,7 8,7 26,1 6,4 0,0 32,5 8,6 8,5 8,5 8,2 8,5 25,5 6,0 0,0 31,5 64,0 Веклюк Р.І.
3 Іванов Олександр 2000 Херсонська 8,8 8,7 8,8 8,8 8,8 26,4 4,3 0,3 30,4 8,6 8,9 9,1 9,0 8,9 26,8 4,3 0,0 31,1 61,5 Ігнацевич Л. – Картелян Л.Д.
4 Рябець Ілля 2001 Сумська 8,4 8,0 7,8 8,0 8,0 24,0 5,8 0,6 29,2 8,5 8,5 8,5 8,4 8,5 25,5 5,8 0,0 31,3 60,5 Приходько Л. – Герасименко В.
5 Мірошніченко Дмитро 2000 Миколаївська 8,4 8,3 8,3 8,2 8,3 24,9 3,8 6,3 22,4 8,7 8,7 8,6 8,5 8,5 25,8 4,0 0,0 29,8 52,2 Маховська С. – бр. Семенухи В.
6 Захарчук Максим 2001 Миколаївська 8,5 8,4 8,4 8,4 8,4 25,2 4,0 0,6 28,6 8,4 8,5 8,5 8,5 8,6 25,5 1,8 6,6 20,7 49,3 Куцегуб О. – бр. Семенухи В.
Фінал – 2 вправа (2000-2001 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 2 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Святинчук Валентин 2000 Миколаївська 9,0 9,0 9,0 8,8 8,9 26,9 5,1 0,0 32,0 9,2 9,2 9,2 9,1 9,1 27,5 6,9 0,0 34,4 66,4 Фролова Н. – бр. Семенухи В.
2 Іванов Олександр 2000 Херсонська 8,5 8,5 8,5 8,4 8,4 25,4 4,7 0,0 30,1 8,8 8,8 8,8 8,8 8,8 26,4 4,9 0,0 31,3 61,4 Ігнацевич Л. – Картелян Л.Д.
3 Войтів Віталій 2000 Львівська 8,3 8,5 8,5 8,5 8,5 25,5 4,7 3,3 26,9 9,0 9,0 9,0 9,2 9,0 27,0 6,9 0,0 33,9 60,8 Веклюк Р.І.
4 Рябець Ілля 2001 Сумська 8,3 8,4 8,3 8,4 8,3 25,0 4,8 1,8 28,0 8,6 8,7 8,6 8,7 8,7 26,0 4,8 0,6 30,2 58,2 Приходько Л. – Герасименко В.
5 Захарчук Максим 2001 Миколаївська 8,4 8,5 8,4 8,5 8,4 25,3 3,3 3,0 25,6 8,4 8,5 8,4 8,5 8,5 25,4 3,2 3,0 25,6 51,2 Куцегуб О. – бр. Семенухи В.
6 Мірошніченко Дмитро 2000 Миколаївська 8,4 8,5 8,3 8,4 8,5 25,3 2,2 9,0 18,5 8,5 8,4 8,3 8,3 8,3 25,0 3,9 0,0 28,9 47,4 Маховська С. – бр. Семенухи В.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Фінал – Багатоборство (2000-2001 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Кварацхелія Зейнаб 2001 Житомирська 9,0 9,2 9,2 9,1 9,2 27,5 4,1 0,0 31,6 8,3 8,4 8,4 8,3 8,5 25,1 4,1 0,0 29,2 60,8 Беліков І.М.
2 Сало Валерія 2000 Сумська 9,1 9,2 9,0 8,9 9,2 27,3 3,4 0,3 30,4 8,7 8,8 8,7 8,8 8,9 26,3 3,2 0,6 28,9 59,3 Приходько Л. – Герасименко В.
3 Литвин Ангеліна 2000 Київ 8,7 8,8 8,8 8,7 8,5 26,2 3,5 0,0 29,7 8,5 8,6 8,6 8,5 8,5 25,6 3,1 0,0 28,7 58,4 Калугіна О. – Орлова О.
4 Красильнікова Анастасія 2001 Львівська 8,6 8,6 8,7 8,7 8,5 25,9 2,6 3,0 25,5 8,6 8,6 8,6 8,5 8,6 25,8 3,2 0,0 29,0 54,5 Кізло Ю.Р.
5 Василенко Анастасія 2000 Дніпропетровська 8,6 8,5 8,6 8,5 8,6 25,7 2,7 0,3 28,1 8,5 8,7 8,6 8,6 8,6 25,8 2,7 3,0 25,5 53,6 Крупій І. – Савенков С.
Фінал – 1 вправа (2000-2001 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 1 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Сало Валерія 2000 Сумська 9,1 8,9 9,1 9,1 9,0 27,2 3,4 0,0 30,6 9,2 9,1 9,0 9,0 9,0 27,1 3,4 0,3 30,2 60,8 Приходько Л. – Герасименко В.
2 Кварацхелія Зейнаб 2001 Житомирська 8,3 8,5 8,4 8,6 8,1 25,2 4,1 3,6 25,7 8,8 8,9 9,0 8,9 9,1 26,8 4,1 0,6 30,3 56,0 Беліков І.М.
3 Литвин Ангеліна 2000 Київ 8,8 8,7 8,8 8,8 8,7 26,3 3,5 0,0 29,8 9,1 9,0 8,8 8,8 8,7 26,6 1,5 3,0 25,1 54,9 Калугіна О. – Орлова О.
4 Красильнікова Анастасія 2001 Львівська 8,5 8,6 8,5 8,5 8,4 25,5 2,5 3,0 25,0 8,7 8,7 8,6 8,8 8,5 26,0 2,6 3,0 25,6 50,6 Кізло Ю.Р.
5 Василенко Анастасія 2000 Дніпропетровська 8,6 8,6 8,7 8,7 8,5 25,9 2,2 3,6 24,5 8,6 8,6 8,7 8,7 8,6 25,9 2,2 3,0 25,1 49,6 Крупій І. – Савенков С.
Фінал – 2 вправа (2000-2001 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 2 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Кварацхелія Зейнаб 2001 Житомирська 8,2 8,4 8,2 8,3 8,6 24,9 4,1 0,6 28,4 8,7 8,8 8,7 8,9 9,0 26,4 4,1 0,0 30,5 58,9 Беліков І.М.
2 Сало Валерія 2000 Сумська 8,6 8,6 8,6 8,4 8,7 25,8 3,2 0,3 28,7 9,0 9,1 8,9 8,8 9,0 26,9 3,2 0,0 30,1 58,8 Приходько Л. – Герасименко В.
3 Литвин Ангеліна 2000 Київ 8,5 8,3 8,4 8,6 8,4 25,3 3,1 0,3 28,1 8,9 8,7 8,8 8,8 8,6 26,3 3,1 0,0 29,4 57,5 Калугіна О. – Орлова О.
4 Красильнікова Анастасія 2001 Львівська 8,3 8,3 8,5 8,4 8,3 25,0 3,2 0,0 28,2 8,6 8,6 8,7 8,6 8,7 25,9 3,2 0,0 29,1 57,3 Кізло Ю.Р.
5 Василенко Анастасія 2000 Дніпропетровська 8,3 8,3 8,5 8,4 8,3 25,0 3,1 0,0 28,1 8,5 8,6 8,6 8,5 8,6 25,7 3,1 0,6 28,2 56,3 Крупій І. – Савенков С.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Фінал – Багатоборство (2002-2003 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Мазурик Олег 2003 Львівська 8,5 8,4 8,4 8,3 8,4 25,2 4,9 0,6 29,5 8,9 8,9 9,0 9,1 8,9 26,8 4,9 0,0 31,7 61,2 Веклюк Р.І.
2 Комаренко Денис 2002 Дніпропетровська 8,9 8,8 9,0 9,0 8,9 26,8 4,1 0,0 30,9 8,5 8,7 8,7 8,7 8,6 26,0 4,0 3,0 27,0 57,9 Крупій І. – Савенков С.
3 Чудаков Костянтин 2002 Миколаївська 8,7 8,7 8,6 8,7 8,7 26,1 4,2 3,0 27,3 8,7 8,8 8,7 8,5 8,6 26,0 4,5 0,6 29,9 57,2 Куцегуб О. – Семенуха В.
4 Куфтєй Матвій 2002 Сумська 8,8 8,9 8,9 8,8 8,9 26,6 4,2 0,0 30,8 8,6 8,7 8,7 8,6 8,6 25,9 2,1 3,3 24,7 55,5 Приходько Л. – Герасименко В.
5 Кожин Ілля 2002 Дніпропетровська 8,6 8,7 8,6 8,5 8,5 25,7 3,9 0,6 29,0 8,4 8,6 8,4 8,4 8,5 25,3 4,0 3,0 26,3 55,3 бр. Радіоновой М.В.
6 Єпік Олексій 2003 Сумська 8,6 8,7 8,6 8,6 8,6 25,8 3,6 0,0 29,4 8,1 8,3 8,3 8,3 8,2 24,8 3,2 3,6 24,4 53,8 Романченко Р. – Герасименко М.
7 Четверик Кирило 2003 Запорізька 8,7 8,5 8,3 8,6 8,5 25,6 3,9 1,5 28,0 8,4 8,1 8,1 8,3 8,3 24,7 3,3 6,0 22,0 50,0 Гераськіна О. – Шапошник
8 Барбар Тимофій 2003 Запорізька 8,5 8,2 8,5 8,0 8,3 25,0 2,5 3,0 24,5 8,0 8,2 7,8 7,7 8,2 24,0 3,3 3,6 23,7 48,2 Соколовська Ю.Ю.
Фінал – 1 вправа (2002-2003 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 1 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Чудаков Костянтин 2002 Миколаївська 8,9 8,8 8,9 8,7 8,9 26,6 4,1 0,0 30,7 9,0 9,0 9,1 9,1 9,0 27,1 4,1 0,0 31,2 61,9 Куцегуб О. – Семенуха В.
2 Куфтєй Матвій 2002 Сумська 8,9 8,9 9,0 8,8 9,0 26,8 4,2 0,0 31,0 8,9 8,8 8,8 8,9 8,9 26,6 4,2 0,0 30,8 61,8 Приходько Л. – Герасименко В.
3 Комаренко Денис 2002 Дніпропетровська 8,7 8,5 8,8 9,0 8,9 26,4 4,1 0,0 30,5 8,7 8,9 8,6 8,9 8,9 26,5 4,1 0,3 30,3 60,8 Крупій І. – Савенков С.
4 Кожин Ілля 2002 Дніпропетровська 8,2 8,4 8,4 8,4 8,5 25,2 3,9 0,0 29,1 8,6 8,8 8,6 8,5 8,5 25,7 3,9 0,0 29,6 58,7 бр. Радіоновой М.В.
5 Мазурик Олег 2003 Львівська 8,6 8,4 8,5 8,2 8,4 25,3 4,0 3,6 25,7 8,7 8,9 8,9 8,6 8,8 26,4 6,0 0,0 32,4 58,1 Веклюк Р.І.
6 Четверик Кирило 2003 Запорізька 8,4 8,4 8,7 8,7 8,7 25,8 3,9 0,0 29,7 8,7 8,7 8,6 8,7 8,6 26,0 3,9 3,0 26,9 56,6 Гераськіна О. – Шапошник
7 Єпік Олексій 2003 Сумська 8,5 8,7 8,6 8,5 8,7 25,8 4,0 3,0 26,8 8,1 8,6 8,4 8,2 8,5 25,1 4,0 3,0 26,1 52,9 Романченко Р. – Герасименко М.
8 Копчук Данило 2002 Вінницька 8,7 8,9 8,6 8,6 8,7 26,0 2,2 3,0 25,2 8,7 8,7 8,6 8,7 8,8 26,1 2,3 3,0 25,4 50,6 Ковальчук Г. – Баннікова Л.
Фінал – 2 вправа (2002-2003 р.н.) Юнаки
Прізвище, ім’я Рік Область 2 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Мазурик Олег 2003 Львівська 8,9 8,9 8,8 9,0 8,9 26,7 4,9 0,0 31,6 8,6 8,7 8,8 9,0 8,8 26,3 4,7 0,0 31,0 62,6 Веклюк Р.І.
2 Куфтєй Матвій 2002 Сумська 8,6 8,6 8,6 8,7 8,7 25,9 4,5 1,8 28,6 8,7 8,6 8,6 8,7 8,6 25,9 2,1 3,0 25,0 53,6 Приходько Л. – Герасименко В.
3 Єпік Олексій 2003 Сумська 8,5 8,7 8,6 8,5 8,7 25,8 3,2 3,6 25,4 8,6 8,7 8,6 8,7 8,6 25,9 3,2 3,0 26,1 51,5 Романченко Р. – Герасименко М.
4 Комаренко Денис 2002 Дніпропетровська 8,6 8,5 8,4 8,6 8,5 25,6 3,2 3,0 25,8 8,3 8,7 8,3 8,4 8,6 25,3 2,9 3,0 25,2 51,0 Крупій І. – Савенков С.
5 Чудаков Костянтин 2002 Миколаївська 8,6 8,6 8,6 8,4 8,5 25,7 3,4 3,6 25,5 8,9 8,8 8,7 8,7 8,7 26,2 2,3 3,0 25,5 51,0 Куцегуб О. – Семенуха В.
6 Барбар Тимофій 2003 Запорізька 8,3 8,4 8,0 7,8 8,2 24,5 3,5 3,6 24,4 8,4 8,3 8,2 8,0 8,3 24,8 3,5 3,0 25,3 49,7 Соколовська Ю.Ю.
7 Кожин Ілля 2002 Дніпропетровська 8,5 8,4 8,3 8,3 8,5 25,2 2,7 3,0 24,9 8,3 8,5 8,4 8,4 8,5 25,3 2,7 3,6 24,4 49,3 бр. Радіоновой М.В.
8 Шум Тимофій 2002 Дніпропетровська 8,3 8,3 8,3 8,3 8,3 24,9 3,1 3,0 25,0 8,2 8,6 8,8 8,8 8,6 26,0 3,3 6,0 23,3 48,3 Ржепецька Н. – Радіонова М.В.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко
Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ
Фінал – Багатоборство (2002-2003 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Каракуця Олександра 2002 Харківська 9,0 8,8 9,0 8,8 8,6 26,6 3,9 0,0 30,5 8,3 8,3 8,3 8,3 8,3 24,9 3,1 0,6 27,4 57,9 Романова М.С.
2 Луценко Єлізавета 2002 Миколаївська 8,4 8,4 8,7 8,6 8,8 25,7 3,2 0,3 28,6 8,7 8,9 8,9 8,8 8,8 26,5 2,5 3,0 26,0 54,6 Маховська С. – бр.Семенухи В.
3 Дода Софія 2003 Вінницька 8,7 8,8 8,8 8,6 8,6 26,1 2,2 3,0 25,3 8,8 8,8 8,8 8,6 8,5 26,2 2,6 3,0 25,8 51,1 Малініна Л. – Баннікова Л.
4 Перевязка Влада 2002 Дніпропетровська 8,4 8,5 8,7 8,6 8,4 25,5 2,1 3,6 24,0 8,6 8,7 8,5 8,4 8,4 25,5 2,6 3,0 25,1 49,1 Савенков С. – Крупій І.
5 Лісогор Катерина 2003 Дніпропетровська 8,6 8,6 8,6 8,5 8,5 25,7 2,1 3,6 24,2 8,3 8,3 8,0 8,0 8,0 24,3 2,6 3,6 23,3 47,5 Савенков С. – Крупій І.
Фінал – 1 вправа (2002-2003 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 1 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 1 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Каракуця Олександра 2002 Харківська 9,0 8,7 8,8 9,0 8,8 26,6 3,9 0,0 30,5 8,8 8,7 8,7 8,6 8,5 26,0 3,8 3,0 26,8 57,3 Романова М.С.
2 Дода Софія 2003 Вінницька 8,5 8,5 8,5 8,4 8,5 25,5 2,2 3,0 24,7 8,6 8,6 8,6 8,5 8,5 25,7 2,2 3,0 24,9 49,6 Малініна Л. – Баннікова Л.
3 Луценко Єлізавета 2002 Миколаївська 8,4 8,4 8,4 8,6 8,8 25,4 2,4 3,6 24,2 8,4 8,6 8,6 8,6 8,7 25,8 2,4 3,0 25,2 49,4 Маховська С. – бр.Семенухи В.
4 Перевязка Влада 2002 Дніпропетровська 8,3 8,6 8,6 8,5 8,4 25,5 2,1 3,6 24,0 8,6 8,7 8,6 8,4 8,5 25,7 2,1 3,6 24,2 48,2 Савенков С. – Крупій І.
5 Лісогор Катерина 2003 Дніпропетровська 8,6 8,5 8,5 8,4 8,3 25,4 2,1 3,6 23,9 8,4 8,5 8,4 8,5 8,4 25,3 2,1 3,6 23,8 47,7 Савенков С. – Крупій І.
Фінал – 2 вправа (2002-2003 р.н.) Дівчата
Прізвище, ім’я Рік Область 2 довільна Сума ТРУД Збавка оцінка 2 фінальна Сума ТРУД Збавка оцінка Всього Тренер
нар Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 арбітра
1 Луценко Єлізавета 2002 Миколаївська 8,5 8,7 8,7 8,6 8,7 26,0 3,2 0,0 29,2 8,7 8,7 8,8 8,8 8,9 26,3 3,2 0,0 29,5 58,7 Маховська С. – бр.Семенухи В.
2 Каракуця Олександра 2002 Харківська 8,3 8,4 8,3 8,2 8,3 24,9 3,1 0,0 28,0 8,4 8,2 8,1 8,2 8,6 24,8 3,1 0,0 27,9 55,9 Романова М.С.
3 Дода Софія 2003 Вінницька 8,7 8,6 8,6 8,3 8,6 25,8 2,6 3,0 25,4 8,3 8,6 8,6 8,6 8,6 25,8 2,6 3,6 24,8 50,2 Малініна Л. – Баннікова Л.
4 Перевязка Влада 2002 Дніпропетровська 8,2 8,3 8,3 8,1 8,2 24,7 2,6 3,0 24,3 8,5 8,8 8,7 8,6 8,7 26,0 2,6 3,0 25,6 49,9 Савенков С. – Крупій І.
5 Лісогор Катерина 2003 Дніпропетровська 8,0 8,2 8,2 8,1 8,1 24,4 2,6 3,6 23,4 8,3 8,3 8,0 7,8 8,1 24,4 2,6 3,0 24,0 47,4 Савенков С. – Крупій І.
Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій
Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко