Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Попередні результати (2004-2005 р.н.) Дівчата

Прізвище, ім’я

Рік

Область

ФСТ

1 вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

2 вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Абрамова Софія

2004

Миколаївська

8,8

8,9

9,0

9,1

9,0

26,9

3,6

0,0

30,5

8,7

9,0

9,0

8,9

9,2

26,9

3,5

0,0

30,4

60,9

Фролова Н. – бр. Семенухи В.

2

Теплухіна Софія

2005

Харківська

МОН

8,8

8,9

9,0

9,0

8,9

26,8

2,3

0,0

29,1

8,7

8,7

8,7

8,8

8,7

26,1

3,1

0,0

29,2

58,3

Романова М.С.

3

Латишева Софія

2004

Дніпропетровська

МОН

9,1

9,1

9,2

9,2

9,2

27,5

3,4

0,0

30,9

8,7

8,7

8,9

8,7

9,1

26,3

3,3

3,0

26,6

57,5

Внукова Л.І.

4

Стрельченко Поліна

2005

Харківська

МОН

8,4

8,5

8,4

8,4

8,5

25,3

2,3

0,0

27,6

8,5

8,5

8,3

8,4

8,6

25,4

3,1

0,0

28,5

56,1

Романова М.С.

5

Мисишин Аліна

2004

Львівська

МОН

9,2

8,7

9,0

9,0

9,0

27,0

3,4

3,3

27,1

8,7

8,6

8,8

8,7

8,8

26,2

3,1

0,6

28,7

55,8

Жгута Ж.Ю.- Жгута О.Р.

6

Булах Валерія

2004

Харківська

МОН

8,6

8,6

8,5

8,5

8,5

25,6

2,2

0,0

27,8

8,5

8,5

8,5

8,2

8,1

25,2

2,7

0,0

27,9

55,7

Романова М.С.

7

Єгіна Валерія

2004

Сумська

МОН

8,7

8,6

8,8

8,7

8,6

26,0

2,3

0,6

27,7

8,4

8,4

8,5

8,4

8,5

25,3

2,7

0,0

28,0

55,7

Матвієнко Л.В.

8

Немченко Юлія

2004

Дніпропетровська

МОН

8,7

8,6

8,6

8,7

8,6

25,9

2,2

0,0

28,1

8,3

8,3

8,2

8,1

8,2

24,7

2,7

0,0

27,4

55,5

Внукова Л.І.

9

Маніта Анастасія

2005

Запорізька

МОН

8,4

8,5

8,5

8,5

8,4

25,4

2,1

0,0

27,5

8,1

8,4

8,4

8,3

8,5

25,1

2,6

0,0

27,7

55,2

Львова О.А.

2,5

10

Познякова Олександра

2005

Харківська

8,5

8,5

8,4

8,3

8,4

25,3

2,1

0,0

27,4

8,3

8,4

8,4

8,3

8,4

25,1

2,7

0,0

27,8

55,2

Зубко А.В.

2

11

Коломоєць Дарья

2005

Запорізька

МОН

8,0

8,3

8,4

8,3

8,4

25,0

2,2

0,0

27,2

8,4

8,4

8,4

8,3

8,3

25,1

2,8

0,0

27,9

55,1

Львова О.А.

1,5

12

Матора Вікторія

2005

Сумська

МОН

8,8

9,0

8,8

8,6

8,8

26,4

2,2

0,0

28,6

8,0

8,0

8,2

8,0

8,0

24,0

2,7

0,6

26,1

54,7

Мельник Н. – Приходько Л.

1

13

Ішкуватова Вероніка

2004

Миколаївська

8,3

8,5

8,6

8,6

8,5

25,6

2,3

0,6

27,3

8,3

8,3

8,3

8,2

8,5

24,9

2,7

0,6

27,0

54,3

Ціолковська О. – бр. Семенухи В.

14

Васильєва Марія

2005

Вінницька

Колос

9,0

9,0

9,0

8,9

8,7

26,9

2,2

0,0

29,1

8,8

8,8

8,9

8,6

8,6

26,2

2,3

3,6

24,9

54,0

Малініна Л. – Баннікова Л.О.

15

Кравченко Катерина

2004

Дніпропетровська

МОН

8,4

8,7

8,4

8,5

8,3

25,3

1,9

0,0

27,2

8,2

8,3

8,2

8,2

8,2

24,6

2,6

0,6

26,6

53,8

Внукова Л.І.

16

Вагіла Анна-Марія

2005

Львівська

МОН

9,0

8,9

8,9

8,8

8,7

26,6

2,2

0,0

28,8

8,5

8,5

8,6

9,0

8,8

25,9

2,0

3,0

24,9

53,7

Жгута Ж.Ю.- Жгута О.Р.

17

Адамова Аліса

2005

Миколаївська

8,6

8,8

8,4

8,7

8,5

25,8

2,3

0,6

27,5

8,0

8,0

8,0

8,0

8,3

24,0

2,7

0,6

26,1

53,6

Фролова Н. – бр. Семенухи В.

18

Зарубіна Марія

2004

Вінницька

Колос

8,6

8,3

8,7

8,4

8,3

25,3

2,1

0,6

26,8

8,2

8,4

8,2

8,2

8,0

24,6

2,6

0,6

26,6

53,4

Баннікова Л.О.

19

Гнутова Лада

2004

Запорізька

МОН

8,0

8,2

8,0

8,0

8,2

24,2

2,3

0,6

25,9

8,3

8,3

8,2

8,0

8,5

24,8

2,8

0,6

27,0

52,9

Львова О.А.

20

Лазарь Діана

2005

Запорізька

МОН

8,4

8,4

8,4

8,3

8,1

25,1

2,1

0,0

27,2

8,3

8,4

8,4

8,3

8,4

25,1

2,2

3,0

24,3

51,5

Гераськіна О.А.

21

Коваль Єлізавета

2004

Дніпропетровська

МОН

8,3

8,2

8,3

8,1

8,1

24,6

2,1

0,6

26,1

7,5

7,5

7,6

7,6

7,5

22,6

2,6

0,6

24,6

50,7

Крупій І. – Кравець

22

Стеценко Крістіна-Кароліна

2005

Запорізька

МОН

8,3

8,5

8,5

8,2

8,4

25,2

2,3

0,6

26,9

8,5

8,5

8,8

8,3

8,2

25,3

1,8

9,0

18,1

45,0

Гераськіна О.А.

23

Капустян Ольга

2004

Львівська

МОН

8,5

8,3

8,5

8,0

8,5

25,3

2,5

0,0

27,8

9,0

8,7

8,7

8,8

8,7

26,2

1,5

15,0

12,7

40,5

Кізло Ю.Р.

24

Апанасова Аліна

2004

Київ

МОН

3,0

4,0

3,0

4,0

4,0

11,0

2,0

0,0

13,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

13,0

Сударькова І. – Орлова О.

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Попередні результати (2006-2007 р.н.) Юнаки

Прізвище, ім’я

Рік

Область

ФСТ

1 вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

2 вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Волчков Микита

2006

Херсонська

МОН

8,9

8,6

8,5

8,7

8,5

25,8

2,4

0,0

28,2

8,7

8,7

8,6

8,5

8,5

25,8

2,7

0,0

28,5

56,7

Ігнацевич Л. – Картелян Л.

2

Старжинський Тимур

2007

Сумська

МОН

8,7

8,6

8,6

8,6

8,5

25,8

2,5

0,6

27,7

8,7

8,7

8,7

8,7

8,5

26,1

2,8

0,0

28,9

56,6

Матвієнко Л.В.

3

Тарасенко Євгеній

2007

Сумська

МОН

8,5

8,6

8,3

8,6

8,4

25,5

2,5

0,0

28,0

8,5

8,5

8,3

8,5

8,5

25,5

3,1

0,6

28,0

56,0

Мельник Н. – Приходько Л.

4

Еременко Єгор

2007

Запорізька

МОН

8,7

8,4

8,6

8,7

8,6

25,9

2,3

0,0

28,2

8,6

8,4

8,3

8,5

8,4

25,3

2,4

0,0

27,7

55,9

Львова О.А

5

Соколянський Єлісей

2006

Дніпропетровська

МОН

8,7

8,5

8,6

8,6

8,7

25,9

2,2

0,0

28,1

8,3

8,4

8,4

8,4

8,4

25,2

2,3

0,0

27,5

55,6

Чулякова О. – Крупій І.

6

Босов Олег

2007

Дніпропетровська

МОН

8,8

8,6

8,5

8,7

8,5

25,8

2,1

0,0

27,9

8,3

8,4

8,2

8,3

8,3

24,9

2,6

0,6

26,9

54,8

Хайманов В.А.

7

Марущенко Кирило

2006

Сумська

МОН

8,5

8,5

8,5

8,6

8,6

25,6

2,2

0,0

27,8

8,4

8,2

8,3

8,2

8,3

24,8

2,7

0,6

26,9

54,7

Романченко Р. – Герасименко М.

8

Строган Максим

2007

Львівська

МОН

8,5

8,3

8,3

8,4

8,4

25,1

2,0

0,0

27,1

8,4

8,4

8,2

8,1

8,3

24,9

2,2

0,0

27,1

54,2

Жгута О. – Жгута Ж.

9

Орловецький Андрій

2006

Дніпропетровська

МОН

8,3

8,7

8,4

8,7

8,4

25,5

2,1

0,6

27,0

8,3

8,6

8,3

8,6

8,4

25,3

2,2

0,6

26,9

53,9

Метеля Л.В.

2,5

10

Хілько Давид

2007

Запорізька

МОН

8,2

8,2

8,1

8,3

8,3

24,7

2,2

0,6

26,3

8,5

8,6

8,4

8,5

8,4

25,4

2,1

0,6

26,9

53,2

Гераськіна О.А.

2

11

Мельник Артем

2006

Харківська

8,5

8,4

8,4

8,4

8,4

25,2

2,0

0,0

27,2

8,4

8,2

8,2

8,0

7,9

24,4

2,1

0,6

25,9

53,1

Зубко А.В.

1,5

12

Ісмагілов Амір

2006

Сумська

МОН

8,6

8,7

8,6

8,5

8,5

25,7

2,2

0,0

27,9

7,4

7,6

7,5

7,7

8,1

22,8

2,7

0,6

24,9

52,8

Матвієнко Л.В.

1

13

Грицаенко Андрій

2007

Дніпропетровська

МОН

8,3

8,1

8,0

8,0

8,1

24,2

2,0

0,6

25,6

8,1

8,5

8,3

8,4

8,3

25,0

2,1

0,0

27,1

52,7

Бистров О.

14

Михалевич Остап

Львівська

МОН

8,4

8,6

8,6

8,4

8,4

25,4

1,5

0,0

26,9

8,2

8,4

8,3

8,2

8,3

24,8

2,2

1,5

25,5

52,4

15

Доля Олександр

2006

Дніпропетровська

МОН

8,3

8,2

8,1

7,8

8,1

24,4

2,1

0,6

25,9

8,4

8,2

7,9

7,8

8,2

24,3

2,6

0,6

26,3

52,2

Чулякова О. – Крупій І.

16

Ромадін Вадим

2007

Запорізька

МОН

8,2

8,4

8,2

8,1

8,2

24,6

2,0

0,6

26,0

8,1

7,9

8,1

8,1

8,0

24,2

2,2

0,6

25,8

51,8

Львова О.А

17

Загайнов Олександр

2007

Луганська

МОН

8,6

8,7

8,7

8,7

8,6

26,0

1,8

3,0

24,8

8,5

8,5

8,3

8,4

8,4

25,3

2,2

0,6

26,9

51,7

Шамохін Г.І.

18

Невмержицький Іван

2006

Херсонська

МОН

8,6

8,5

8,2

8,5

8,3

25,3

1,9

0,0

27,2

8,6

8,6

8,5

8,5

8,4

25,6

1,9

3,6

23,9

51,1

Ігнацевич Л. – Картелян Л.

19

Луняка Вячеслав

2006

Житомирська

МОН

8,6

8,4

8,3

8,4

8,4

25,2

2,2

0,6

26,8

8,0

8,0

8,0

8,1

8,1

24,1

2,3

2,4

24,0

50,8

Рокицький В. – Ткаченко С.

20

Колембет Роберт

2007

Сумська

МОН

8,4

8,5

8,4

8,5

8,5

25,4

1,9

0,6

26,7

8,5

8,4

8,5

8,6

8,6

25,6

1,4

3,6

23,4

50,1

Мельник Н.В.

21

Нечипор Ігор

2007

Львівська

МОН

8,6

8,5

8,5

8,5

8,5

25,5

2,0

0,0

27,5

8,1

7,8

8,1

7,7

7,8

23,7

2,1

3,3

22,5

50,0

Жгута О. – Жгута Ж.

22

Мінайлов Матвій

2007

Харківська

МОН

8,6

8,5

8,5

8,5

8,5

25,5

2,0

0,6

26,9

7,5

7,6

7,6

7,6

7,6

22,8

2,1

3,6

21,3

48,2

Карацупа Є.В.

23

Богіня Руслан

2006

Дніпропетровська

МОН

8,6

8,3

8,2

7,2

8,3

24,8

2,0

3,6

23,2

8,2

8,0

8,2

8,3

8,2

24,6

1,5

3,6

22,5

45,7

Хайманов В.А.

24

Білоусов Матвій

2006

Луганська

МОН

8,3

8,1

8,0

8,3

8,3

24,7

2,0

0,6

26,1

8,0

8,3

8,0

7,4

7,9

23,9

1,5

6,0

19,4

45,5

Бондаревська Л.І.

25

Гавріков Богдан

2007

Миколаївська

8,2

7,8

7,8

7,8

7,5

23,4

1,7

6,0

19,1

8,8

8,6

8,7

8,7

8,6

26,0

2,0

3,0

25,0

44,1

Фролова Н. – бр. Семенухи В.

26

Конопльов Олександр

2007

Луганська

МОН

7,5

8,0

7,6

6,6

7,5

22,6

1,9

0,0

24,5

7,6

8,0

8,0

7,3

7,4

23,0

1,4

6,0

18,4

42,9

Лифар А.М.

27

Юшин Євген

2006

Харківська

8,7

8,8

9,0

8,8

8,8

26,4

0,4

15,0

11,8

7,8

7,4

6,9

6,7

6,7

21,0

2,7

0,6

23,1

34,9

Зубко А.В.

28

Кузьменко Олександр

2006

Запорізька

МОН

8,3

7,8

7,7

7,7

7,9

23,4

2,2

0,0

25,6

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

25,6

Соколовська Ю. – Михайленко Т.

29

Багров Валентин

2006

Харківська

МОН

4,0

4,0

4,0

4,0

4,0

12,0

2,0

0,0

14,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

14,0

Романова М.С.

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Попередні результати (2006-2007 р.н.) Дівчата

Прізвище, ім’я

Рік

Область

ФСТ

1 вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

2 вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Жгута Євгенія

2007

Львівська

МОН

8,8

9,0

9,0

8,7

8,9

26,7

2,3

0,0

29,0

8,5

8,9

8,8

8,7

8,6

26,1

2,7

0,6

28,2

57,2

Жгута Ж. – Жгута О.

2

Губар Марія

2006

Сумська

МОН

8,7

8,8

8,7

8,8

8,9

26,3

2,2

0,0

28,5

8,5

8,6

8,6

8,0

8,6

25,7

2,7

0,0

28,4

56,9

Мельник Н. – Приходько Л.

3

Бучинська Софія

2006

Сумська

МОН

8,5

8,7

8,8

8,7

8,8

26,2

2,2

0,0

28,4

8,5

8,7

8,6

8,6

8,7

25,9

2,3

0,0

28,2

56,6

Приходько Л.С.

4

Клочко Єлізавета

2006

Сумська

МОН

8,5

8,6

8,7

8,6

8,5

25,7

2,3

0,6

27,4

9,0

9,0

9,1

8,9

8,7

26,9

2,1

0,0

29,0

56,4

Матвієнко Л.В.

5

Фасій Інна

2006

Миколаївська

8,7

8,7

8,6

8,8

8,8

26,2

2,2

0,0

28,4

8,6

8,5

8,6

8,5

8,6

25,7

2,6

0,6

27,7

56,1

Ціолковська О. – бр. Семенухи В.

6

Курбатова Лера

2007

Харківська

МОН

8,8

8,6

8,7

8,6

8,5

25,9

2,3

0,6

27,6

8,8

8,7

8,3

8,5

8,6

25,8

2,6

0,0

28,4

56,0

Романова М.С.

7

Мартіросова Аня

2007

Харківська

МОН

8,3

8,4

8,4

8,4

8,4

25,2

2,1

0,0

27,3

8,5

8,5

8,5

8,7

8,5

25,5

2,1

0,0

27,6

54,9

Романова М.С.

8

Пикула Анастасія

2006

Сумська

МОН

8,8

8,5

8,7

8,5

8,7

25,9

1,9

0,0

27,8

8,4

8,5

8,4

8,4

8,5

25,3

2,1

0,6

26,8

54,6

Мельник Н. – Приходько Л.

9

Федота Катерина

2006

Харківська

8,3

8,5

8,5

8,1

8,3

25,1

2,2

0,0

27,3

8,0

8,3

8,2

7,9

8,0

24,2

2,7

0,6

26,3

53,6

Зубко А.В.

2,5

10

Фащук Вікторія

2006

Сумська

МОН

8,8

8,9

9,0

8,8

8,9

26,6

1,9

0,0

28,5

8,6

8,5

8,7

8,8

8,5

25,8

1,4

3,0

24,2

52,7

Мельник Н.В.

2

11

Денісова Діана

2006

Сумська

МОН

8,6

8,5

8,8

8,7

8,6

25,9

2,2

0,6

27,5

8,8

9,0

9,0

9,0

9,0

27,0

1,7

3,6

25,1

52,6

Романченко Р. – Приходько Л.

1,5

12

Прологаєва Дарья

2006

Харківська

8,4

8,5

8,4

8,4

8,5

25,3

2,0

0,6

26,7

9,1

8,5

8,9

9,0

8,7

26,6

1,4

3,0

25,0

51,7

Зубко А. – Зубко І.

1

13

Котик Ольга

2007

Львівська

МОН

7,9

7,7

7,8

8,2

8,2

23,9

2,1

0,6

25,4

8,1

8,0

8,0

7,7

8,2

24,1

2,6

0,6

26,1

51,5

Вагіла Т. – Жгута О.

14

Чижиченко Мая

2007

Харківська

МОН

8,0

8,2

8,3

8,6

8,4

24,9

2,1

0,0

27,0

8,5

8,5

8,5

8,3

8,5

25,5

1,9

3,0

24,4

51,4

Романова М.С.

15

Філіпенко Єлізавета

2007

Дніпропетровська

МОН

8,6

8,4

8,5

8,5

8,5

25,5

1,9

0,0

27,4

8,4

8,4

8,5

8,4

8,1

25,2

1,4

3,0

23,6

51,0

Внукова Л.І.

16

Бузирьова Ірина

2006

Сумська

МОН

9,0

8,8

8,9

8,7

8,6

26,4

1,9

0,0

28,3

9,0

8,8

8,7

8,7

8,7

26,2

1,4

6,0

21,6

49,9

Мельник Н.В.

17

Ель-Атраш Саміра

2007

Дніпропетровська

МОН

8,3

8,3

8,4

8,5

8,5

25,2

1,9

0,0

27,1

8,4

8,2

8,2

8,4

8,4

25,0

1,4

3,6

22,8

49,9

Внукова Л.І.

18

Сичевська Валерія

2007

Житомирська

МОН

8,2

8,6

8,5

8,5

8,4

25,4

2,0

0,3

27,1

8,4

8,6

8,7

8,7

8,4

25,7

1,4

6,0

21,1

48,2

Новицька Л. – Ткаченко С.

19

Лєня Каміла

2006

Запорізька

МОН

7,6

7,8

8,0

7,8

7,6

23,2

2,0

0,6

24,6

8,3

8,3

8,4

8,4

7,6

25,0

1,4

3,0

23,4

48,0

Гераськіна О.А.

20

Лопаько Лілія

2006

Харківська

МОН

8,6

8,2

8,4

8,4

8,3

25,1

1,9

0,6

26,4

7,8

7,7

8,0

8,1

7,7

23,5

1,4

3,6

21,3

47,7

Каракуця Е.В.

21

Позднякова Єва

2007

Запорізька

МОН

7,7

7,8

7,7

7,8

7,5

23,2

2,0

0,0

25,2

8,3

8,3

7,5

7,6

7,7

23,6

1,4

3,0

22,0

47,2

Соколовська Ю.Ю.

22

Сендер Єлізавета

2006

Запорізька

МОН

8,4

8,4

8,4

8,5

8,1

25,2

1,9

0,6

26,5

8,2

8,4

8,7

8,5

8,2

25,1

1,4

6,0

20,5

47,0

Львова О.А.

23

Клєстова Лілія

2006

Запорізька

МОН

8,1

8,0

8,0

7,9

8,0

24,0

2,2

0,6

25,6

8,2

8,2

8,0

8,3

8,4

24,7

1,6

6,0

20,3

45,9

Гераськіна О.А.

24

Малихіна Каріна

2006

Дніпропетровська

МОН

9,0

8,8

8,8

8,6

8,6

26,2

2,0

0,0

28,2

9,5

9,5

9,5

9,5

9,5

28,5

0,6

18,0

11,1

39,3

Внукова Л.І.

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Командні змагання Попередні змагання Дівчата

№ п/п

Прізвище Імя

Рік.нар

Область

1 вправа

Сума

СКЛ

Збавка

оцінка

Сума
балів

ІІ вправа

Сума

СКЛ

Збавка

оцінка

Сума
балів

Всього

Очки

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Абрамова Софія

2004

Миколаївська

8,8

8,9

9,0

9,1

9,0

26,9

3,6

0,0

30,5

86,4

8,7

9,0

9,0

8,9

9,2

26,9

3,5

0,0

30,4

85,1

171,5

Ішкуватова Вероніка

2004

8,3

8,5

8,6

8,6

8,5

25,6

2,3

0,6

27,3

8,3

8,3

8,3

8,2

8,5

24,9

2,7

0,6

27,0

Адамова Аліса

2005

8,6

8,8

8,4

8,7

8,5

25,8

2,3

0,6

27,5

8,0

8,0

8,0

8,0

8,3

24,0

2,7

0,6

26,1

Фасій Інна

2006

8,7

8,7

8,6

8,8

8,8

26,2

2,2

0,0

28,4

8,6

8,5

8,6

8,5

8,6

25,7

2,6

0,6

27,7

2

Теплухіна Софія

2005

Харківська – 1

8,8

8,9

9,0

9,0

8,9

26,8

2,3

0,0

29,1

84,5

8,7

8,7

8,7

8,8

8,7

26,1

3,1

0,0

29,2

85,6

170,1

Стрельченко Поліна

2005

8,4

8,5

8,4

8,4

8,5

25,3

2,3

0,0

27,6

8,5

8,5

8,3

8,4

8,6

25,4

3,1

0,0

28,5

Булах Валерія

2004

8,6

8,6

8,5

8,5

8,5

25,6

2,2

0,0

27,8

8,5

8,5

8,5

8,2

8,1

25,2

2,7

0,0

27,9

Познякова Олександра

2005

8,5

8,5

8,4

8,3

8,4

25,3

2,1

0,0

27,4

8,3

8,4

8,4

8,3

8,4

25,1

2,7

0,0

27,8

3

Немченко Юлія

2004

Дніпропетровська – 1

8,7

8,6

8,6

8,7

8,6

25,9

2,2

0,0

28,1

87,2

8,3

8,3

8,2

8,1

8,2

24,7

2,7

0,0

27,4

80,6

167,8

Латишева Софія

2004

9,1

9,1

9,2

9,2

9,2

27,5

3,4

0,0

30,9

8,7

8,7

8,9

8,7

9,1

26,3

3,3

3,0

26,6

Кравченко Катерина

2004

8,4

8,7

8,4

8,5

8,3

25,3

1,9

0,0

27,2

8,2

8,3

8,2

8,2

8,2

24,6

2,6

0,6

26,6

Малихіна Каріна

2006

9,0

8,8

8,8

8,6

8,6

26,2

2,0

0,0

28,2

9,5

9,5

9,5

9,5

9,5

28,5

0,6

18,0

11,1

4

Капустян Ольга

2004

Львівська

8,5

8,3

8,5

8,0

8,5

25,3

2,5

0,0

27,8

85,6

9,0

8,7

8,7

8,8

8,7

26,2

1,5

15,0

12,7

81,8

167,4

Вагіла Анна-Марія

2005

9,0

8,9

8,9

8,8

8,7

26,6

2,2

0,0

28,8

8,5

8,5

8,6

9,0

8,8

25,9

2,0

3,0

24,9

Мисишин Аліна

2004

9,2

8,7

9,0

9,0

9,0

27,0

3,4

3,3

27,1

8,7

8,6

8,8

8,7

8,8

26,2

3,1

0,6

28,7

Жгута Євгенія

2007

8,8

9,0

9,0

8,7

8,9

26,7

2,3

0,0

29,0

8,5

8,9

8,8

8,7

8,6

26,1

2,7

0,6

28,2

5

Матора Вікторія

2005

Сумська – 1

8,8

9,0

8,8

8,6

8,8

26,4

2,2

0,0

28,6

84,8

8,0

8,0

8,2

8,0

8,0

24,0

2,7

0,6

26,1

82,5

167,3

Єгіна Валерія

2004

8,7

8,6

8,8

8,7

8,6

26,0

2,3

0,6

27,7

8,4

8,4

8,5

8,4

8,5

25,3

2,7

0,0

28,0

Клочко Єлізавета

2006

8,5

8,6

8,7

8,6

8,5

25,7

2,3

0,6

27,4

9,0

9,0

9,1

8,9

8,7

26,9

2,1

3,0

26,0

Губар Марія

2006

8,7

8,8

8,7

8,8

8,9

26,3

2,2

0,0

28,5

8,5

8,6

8,6

8,0

8,6

25,7

2,7

0,0

28,4

6

Чижиченко Мая

2007

Харківська-2

8,0

8,2

8,3

8,6

8,4

24,9

2,1

0,0

27,0

81,9

8,5

8,5

8,5

8,3

8,5

25,5

1,9

6,0

21,4

76,7

158,6

18

Прологаєва Дарья

2006

8,4

8,5

8,4

8,4

8,5

25,3

2,0

0,6

26,7

9,1

8,5

8,9

9,0

8,7

26,6

1,4

6,0

22,0

Федота Катерина

2006

8,3

8,5

8,5

8,1

8,3

25,1

2,2

0,0

27,3

8,0

8,3

8,2

7,9

8,0

24,2

2,7

0,6

26,3

Курбатова Лера

2007

8,8

8,6

8,7

8,6

8,5

25,9

2,3

0,6

27,6

8,8

8,7

8,3

8,5

8,6

25,8

2,6

0,0

28,4

7

Бузирьова Ірина

2006

Сумська – 2

9,0

8,8

8,9

8,7

8,6

26,4

1,9

0,0

28,3

84,5

9,0

8,8

8,7

8,7

8,7

26,2

1,4

9,0

18,6

71,1

155,6

16

Пикула Анастасія

2006

8,8

8,5

8,7

8,5

8,7

25,9

1,9

0,0

27,8

8,4

8,5

8,4

8,4

8,5

25,3

2,1

3,6

23,8

Бучинська Софія

2006

8,5

8,7

8,8

8,7

8,8

26,2

2,2

0,0

28,4

8,5

8,7

8,6

8,6

8,7

25,9

2,3

3,0

25,2

Денісова Діана

2006

8,6

8,5

8,8

8,7

8,6

25,9

2,2

0,6

27,5

8,8

9,0

9,0

9,0

9,0

27,0

1,7

6,6

22,1

8

Гнутова Лада

2004

Запорізька

8,0

8,2

8,0

8,0

8,2

24,2

2,3

0,6

25,9

80,0

8,3

8,3

8,2

8,0

8,5

24,8

2,8

0,6

27,0

73,0

153,0

14

Клєстова Лілія

2006

8,1

8,0

8,0

7,9

8,0

24,0

2,2

0,6

25,6

8,2

8,2

8,0

8,3

8,4

24,7

1,6

9,0

17,3

Стеценко Крістіна-Кароліна

2005

8,3

8,5

8,5

8,2

8,4

25,2

2,3

0,6

26,9

8,5

8,5

8,8

8,3

8,2

25,3

1,8

9,0

18,1

Коломоєць Дарья

2005

8,0

8,3

8,4

8,3

8,4

25,0

2,2

0,0

27,2

8,4

8,4

8,4

8,3

8,3

25,1

2,8

0,0

27,9

9

Коваль Єлізавета

2004

Дніпропетровська – 2

8,3

8,2

8,3

8,1

8,1

24,6

2,1

0,6

26,1

80,6

7,5

7,5

7,6

7,6

7,5

22,6

2,6

0,6

24,6

65,0

145,6

7,5

Філіпенко Єлізавета

2007

8,6

8,4

8,5

8,5

8,5

25,5

1,9

0,0

27,4

8,4

8,4

8,5

8,4

8,1

25,2

1,4

6,0

20,6

Ель-Атраш Саміра

2007

8,3

8,3

8,4

8,5

8,5

25,2

1,9

0,0

27,1

8,4

8,2

8,2

8,4

8,4

25,0

1,4

6,6

19,8

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Командні змагання Попередні змагання Юнаки

№ п/п

Прізвище Імя

Рік.нар

Область

1 вправа

Сума

СКЛ

Збавка

оцінка

Сума
балів

ІІ вправа

Сума

СКЛ

Збавка

оцінка

Сума
балів

Всього

Очки

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Скрипка Владислав

2004

Сумська – 1

8,9

8,8

8,8

9,0

8,8

26,5

3,7

0,0

30,2

89,1

8,5

8,6

8,5

8,6

8,5

25,6

3,2

3,0

25,8

83,6

172,7

Великонь Артем

2005

8,7

8,5

8,5

8,7

8,7

25,9

2,5

0,0

28,4

8,6

8,6

8,5

8,5

8,6

25,7

3,8

0,6

28,9

Шулежко Роман

2004

9,0

9,0

9,0

9,3

9,1

27,1

3,4

0,0

30,5

8,8

8,7

8,7

8,8

8,8

26,3

3,2

0,6

28,9

Попело Даніїл

2005

8,6

8,5

8,6

8,5

8,6

25,7

2,3

0,0

28,0

8,0

8,3

8,2

8,3

8,0

24,5

3,2

3,3

24,4

2

Ткаченко Станіслав

2004

Дніпропетровська – 1

8,6

8,4

8,4

8,6

8,6

25,6

2,3

0,0

27,9

87,0

8,6

8,6

8,3

8,4

8,4

25,4

3,1

0,3

28,2

85,1

172,1

Трофімчук Данило

2005

8,7

8,5

8,3

8,3

8,3

25,1

2,4

0,6

26,9

8,7

8,7

8,6

8,4

8,4

25,7

3,1

0,0

28,8

Вологін Максим

2004

8,9

8,7

8,7

8,7

8,7

26,1

3,7

0,6

29,2

8,4

8,2

8,3

8,3

8,3

24,9

3,1

0,6

27,4

Тихонов Євгеній

2004

8,9

8,8

8,6

8,6

8,8

26,2

3,7

0,0

29,9

8,7

8,5

8,5

8,5

8,5

25,5

3,2

0,6

28,1

3

Ісмагілов Амір

2006

Сумська – 2

8,6

8,7

8,6

8,5

8,5

25,7

2,2

0,0

27,9

83,6

7,4

7,6

7,5

7,7

8,1

22,8

2,7

0,6

24,9

85,4

169,0

Старжинський Тимур

2007

8,7

8,6

8,6

8,6

8,5

25,8

2,5

0,6

27,7

8,7

8,7

8,7

8,7

8,5

26,1

2,8

0,0

28,9

Тарасенко Євгеній

2007

8,5

8,6

8,3

8,6

8,4

25,5

2,5

0,0

28,0

8,5

8,5

8,3

8,5

8,5

25,5

3,1

0,6

28,0

Літвин Артем

2005

8,5

8,5

8,2

8,4

8,4

25,3

2,4

0,0

27,7

8,6

8,6

8,6

8,6

8,6

25,8

2,7

0,0

28,5

4

Густіс-Чернецький Ян

2004

Харківська – 1

8,4

8,4

8,6

8,3

8,3

25,1

2,1

0,0

27,2

84,2

8,2

8,5

8,0

8,1

8,1

24,4

2,6

0,0

27,0

81,9

166,1

Чумаченко Назар

2005

8,5

8,5

8,3

8,4

8,4

25,3

2,1

0,6

26,8

8,3

8,3

8,2

8,2

8,2

24,7

2,1

3,3

23,5

Стрельцов Сергій

2005

8,6

8,5

8,4

8,4

8,4

25,3

2,2

0,6

26,9

8,2

8,2

8,1

8,1

8,1

24,4

2,6

0,6

26,4

Шутенко Даніїл

2005

9,0

8,9

9,0

8,8

8,8

26,7

3,4

0,0

30,1

8,8

8,7

8,7

8,6

8,6

26,0

3,1

0,6

28,5

5

Антощук Кирило

2004

Вінницька

8,8

8,8

8,8

8,8

8,7

26,4

2,2

0,6

28,0

84,5

8,8

8,6

8,5

8,0

8,5

25,6

3,0

3,0

25,6

81,5

166,0

Легков Кирило

2005

8,8

8,7

8,7

8,7

8,7

26,1

2,2

0,0

28,3

8,7

8,6

8,5

8,5

8,5

25,6

2,6

0,0

28,2

Цикалюк Роман

2004

8,8

8,7

8,7

8,7

8,7

26,1

2,1

0,0

28,2

8,7

8,6

8,5

8,5

8,6

25,7

2,6

0,6

27,7

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

6

Босов Олег

2007

Дніпропетровська – 2

8,8

8,6

8,5

8,7

8,5

25,8

2,1

0,0

27,9

83,5

8,3

8,4

8,2

8,3

8,3

24,9

2,6

0,6

26,9

82,2

165,7

18

Орловецький Андрій

2006

8,3

8,7

8,4

8,7

8,4

25,5

2,1

0,6

27,0

8,3

8,6

8,3

8,6

8,4

25,3

2,2

3,6

23,9

Доля Олександр

2006

8,3

8,2

8,1

7,8

8,1

24,4

2,1

0,6

25,9

8,4

8,2

7,9

7,8

8,2

24,3

2,6

0,6

26,3

Киловатий Микита

2004

8,8

8,8

8,7

8,6

8,7

26,2

2,4

0,0

28,6

8,7

8,7

8,6

8,5

8,5

25,8

3,2

0,0

29,0

7

Волчков Микита

2006

Херсонська

8,9

8,6

8,5

8,7

8,5

25,8

2,4

0,0

28,2

84,8

8,7

8,7

8,6

8,5

8,5

25,8

2,7

0,0

28,5

80,4

165,2

16

Невмержицький Іван

2006

8,6

8,5

8,2

8,5

8,3

25,3

1,9

0,0

27,2

8,6

8,6

8,5

8,5

8,4

25,6

1,9

3,6

23,9

Дейнега Ярослав

2005

9,0

8,8

9,0

8,8

8,8

26,6

2,6

0,0

29,2

8,7

8,6

8,5

8,5

8,5

25,6

3,0

0,6

28,0

Шереметьев Даніїл

2005

8,7

8,6

8,5

8,4

8,4

25,5

2,5

0,6

27,4

8,6

8,6

8,6

8,3

8,4

25,6

2,1

9,0

18,7

8

Гавріков Богдан

2007

Миколаївська

8,2

7,8

7,8

7,8

7,5

23,4

1,7

6,0

19,1

81,8

8,8

8,6

8,7

8,7

8,6

26,0

2,0

3,0

25,0

80,8

162,6

15

Літовченко Станіслав

2005

8,4

8,4

8,3

8,2

8,3

25,0

2,1

0,6

26,5

7,7

8,0

8,0

7,8

8,0

23,8

1,4

6,6

18,6

Ерхан Артем

2005

8,7

8,4

8,6

8,4

8,4

25,4

2,3

0,0

27,7

8,5

8,5

8,3

7,9

8,0

24,8

2,8

0,0

27,6

Бєлих Дмитро

2005

8,6

8,5

8,6

8,5

8,5

25,6

2,6

0,6

27,6

8,6

8,5

8,6

8,5

8,5

25,6

3,2

0,6

28,2

9

Еременко Єгор

Запорізька

8,7

8,4

8,6

8,7

8,6

25,9

2,3

0,0

28,2

82,2

8,6

8,4

8,3

8,5

8,4

25,3

2,4

3,0

24,7

76,5

158,7

10

Кузьменко Олександр

2006

8,3

7,8

7,7

7,7

7,9

23,4

2,2

0,0

25,6

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

Хілько Давид

2007

8,2

8,2

8,1

8,3

8,3

24,7

2,2

0,6

26,3

8,5

8,6

8,4

8,5

8,4

25,4

2,1

3,6

23,9

Щапов Ярослав

2005

8,7

8,8

8,5

8,5

8,6

25,8

2,5

0,6

27,7

8,6

8,6

8,4

8,4

8,4

25,4

3,1

0,6

27,9

10

Строган Максим

2007

Львівська

8,5

8,3

8,3

8,4

8,4

25,1

2,0

0,0

27,1

81,5

8,4

8,4

8,2

8,1

8,3

24,9

2,2

3,0

24,1

75,2

156,7

8

Нечипор Ігор

2007

8,6

8,5

8,5

8,5

8,5

25,5

2,0

0,0

27,5

8,1

7,8

8,1

7,7

7,8

23,7

2,1

6,3

19,5

Михалевич Остап

8,4

8,6

8,6

8,4

8,4

25,4

1,5

0,0

26,9

8,2

8,4

8,3

8,2

8,3

24,8

2,2

1,5

25,5

Павлюк Станіслав

2004

8,2

8,0

7,8

7,6

7,6

23,4

2,2

3,6

22,0

8,0

8,0

7,9

7,2

7,6

23,5

3,0

0,9

25,6

11

Конопльов Олександр

2007

Луганська

7,5

8,0

7,6

6,6

7,5

22,6

1,9

0,0

24,5

75,4

7,6

8,0

8,0

7,3

7,4

23,0

1,4

6,0

18,4

58,7

134,1

4,5

Загайнов Олександр

2007

8,6

8,7

8,7

8,7

8,6

26,0

1,8

3,0

24,8

8,5

8,5

8,3

8,4

8,4

25,3

2,2

3,6

23,9

Білоусов Матвій

2006

8,3

8,1

8,0

8,3

8,3

24,7

2,0

0,6

26,1

8,0

8,3

8,0

7,4

7,9

23,9

1,5

9,0

16,4

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

12

Мінайлов Матвій

2007

Харківська 2

8,6

8,5

8,5

8,5

8,5

25,5

2,0

0,6

26,9

65,9

7,5

7,6

7,6

7,6

7,6

22,8

2,1

6,6

18,3

67,3

133,2

3

Юшин Євген

2006

8,7

8,8

9,0

8,8

8,8

26,4

0,4

15,0

11,8

7,8

7,4

6,9

6,7

6,7

21,0

2,7

0,6

23,1

Мельник Артем

2006

8,5

8,4

8,4

8,4

8,4

25,2

2,0

0,0

27,2

8,4

8,2

8,2

8,0

7,9

24,4

2,1

0,6

25,9

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

13

Кушнір Андрій

2004

Київ

8,5

8,5

8,8

7,6

7,9

24,9

1,0

9,0

16,9

63,1

8,4

8,0

7,8

7,8

7,7

23,6

1,2

12,0

12,8

35,6

98,7

Волохович Руслан

2004

7,5

8,1

8,0

7,8

8,0

23,8

1,7

4,5

21,0

9,0

9,0

8,7

8,7

9,0

26,7

0,6

21,0

6,3

Жембровський Денис

2004

8,3

8,0

7,9

7,8

8,0

23,9

1,9

0,6

25,2

8,3

8,0

8,0

8,1

8,0

24,1

1,4

9,0

16,5

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Командні змагання Фінал Юнаки

№ п/п

Прізвище Імя

Рік нар.

Область

вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Сума балів

Очки

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Шулежко Роман

2004

Сумська – 1

9,0

9,0

9,2

9,2

9,2

27,4

3,4

0,0

30,8

90,4

50

Скрипка Владислав

2004

8,7

8,7

8,7

8,7

8,7

26,1

3,7

0,3

29,5

Великонь Артем

2005

8,8

8,7

8,7

8,8

8,8

26,3

3,8

0,0

30,1

Попело Даніїл

2005

2

Трофімчук Данило

2005

Дніпропетровська – 1

8,8

8,7

8,7

8,4

8,5

25,9

3,1

0,0

29,0

88,9

40

Тихонов Євгеній

2004

8,9

8,9

8,9

8,8

9,0

26,7

3,7

0,6

29,8

Вологін Максим

2004

9,1

9,1

9,1

9,1

9,0

27,3

3,4

0,6

30,1

Ткаченко Станіслав

2004

3

Тарасенко Євгеній

2007

Сумська – 2

8,7

8,7

8,8

8,7

8,7

26,1

2,5

0,0

28,6

84,8

36

Старжинський Тимур

2007

8,6

8,6

8,7

8,6

8,7

25,9

2,5

0,0

28,4

Літвин Артем

2005

8,5

8,3

8,4

8,0

8,4

25,1

2,7

0,0

27,8

Ісмагілов Амір

2006

4

Густіс-Чернецький Ян

2004

Харківська – 1

8,5

8,5

8,4

7,8

8,3

25,2

2,6

0,0

27,8

82,9

26

Стрельцов Сергій

2005

8,5

8,7

8,7

8,6

8,7

26,0

2,6

0,3

28,3

Шутенко Даніїл

2005

9,0

8,7

8,9

8,8

8,7

26,4

3,4

3,0

26,8

Чумаченко Назар

2005

5

Цикалюк Роман

2004

Вінницька

8,7

8,6

8,6

8,6

8,6

25,8

2,2

0,0

28,0

81,5

20

Антощук Кирило

2004

8,5

8,4

8,5

8,5

8,6

25,5

2,7

3,0

25,2

Легков Кирило

2005

8,7

8,6

8,7

8,7

0,7

26,0

2,3

0,0

28,3

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Командні змагання Фінал Жінки

№ п/п

Прізвище Імя

Рік.нар

Область

вправа

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Сума балів

Очки

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Жгута Євгенія

2007

Львівська

8,7

8,9

8,8

8,7

8,5

26,2

2,3

0,0

28,5

88,0

50

Мисишин Аліна

2004

8,9

8,9

9,0

9,0

8,9

26,8

3,4

0,0

30,2

Вагіла Анна-Марія

2005

8,7

8,8

8,8

8,7

8,6

26,2

3,1

0,0

29,3

Капустян Ольга

2004

2

Малихіна Каріна

2006

Дніпропетровська – 1

8,9

8,7

8,8

8,6

8,6

26,1

2,0

0,0

28,1

86,9

40

Латишева Софія

2004

9,1

8,9

9,1

9,0

9,0

27,1

3,4

0,0

30,5

Немченко Юлія

2004

8,7

8,6

8,4

8,6

8,6

25,8

2,5

0,0

28,3

Кравченко Катерина

2004

3

Абрамова Софія

2004

Миколаївська

8,8

8,7

9,0

9,1

9,0

26,8

3,6

0,0

30,4

86,2

36

Адамова Аліса

2005

8,4

8,6

8,4

8,7

8,7

25,7

2,8

0,0

28,5

Ішкуватова Вероніка

2004

8,3

8,5

8,3

8,4

8,6

25,2

2,7

0,6

27,3

Фасій Інна

2006

4

Стрельченко Поліна

2005

Харківська – 1

8,5

8,7

8,5

8,4

8,4

25,4

3,1

0,6

27,9

85,8

26

Теплухіна Софія

2005

8,7

8,7

8,8

8,8

8,7

26,2

3,1

0,0

29,3

Булах Валерія

2004

8,6

8,7

8,6

8,8

8,5

25,9

2,7

0,0

28,6

Познякова Олександра

2005

5

Губар Марія

2006

Сумська – 1

8,8

8,8

8,9

8,8

8,7

26,4

2,3

0,0

28,7

85,7

20

Клочко Єлізавета

2006

8,7

8,9

9,0

8,8

8,8

26,5

2,1

0,0

28,6

Єгіна Валерія

2004

8,3

8,7

8,6

8,6

8,5

25,7

2,7

0,0

28,4

Матора Вікторія

2005

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Фінал – Багатоборство (2004-2005р.н.) Юнаки

Прізвище, ім’я

Рік

Область

ФСТ

1 фінальна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

2 фінальна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Шулежко Роман

2004

Сумська

МОН

8,9

8,9

9,0

9,0

8,7

26,8

3,4

0,0

30,2

8,8

8,8

8,8

9,0

9,0

26,6

3,6

0,0

30,2

60,4

Романченко Р. – Герасименко М.

12,5

2

Великонь Артем

2005

Сумська

МОН

8,4

8,8

8,7

8,6

8,7

26,0

3,7

0,3

29,4

8,7

8,6

8,7

8,7

8,6

26,0

3,8

0,0

29,8

59,2

Герасименко М. – Романченко Р.

10

3

Шутенко Даніїл

2005

Харківська

МОН

8,8

8,8

8,8

8,7

8,7

26,3

3,4

0,0

29,7

8,5

8,4

8,5

8,3

8,4

25,3

3,5

0,0

28,8

58,5

Романова М.С.

9

4

Тихонов Євгеній

2004

Дніпропетровська

МОН

9,0

8,7

8,6

8,8

8,8

26,3

3,7

0,0

30,0

8,4

8,3

8,1

8,4

8,5

25,1

3,2

0,6

27,7

57,7

бр. Радіоновой М.В.

6,5

5

Вологін Максим

2004

Дніпропетровська

МОН

8,9

8,8

8,9

8,8

8,8

26,5

3,4

0,0

29,9

8,8

8,9

8,9

8,7

8,7

26,4

3,6

3,6

26,4

56,3

бр. Радіоновой М.В.

5

6

Киловатий Микита

2004

Дніпропетровська

МОН

8,5

8,5

8,4

8,4

8,5

25,4

2,4

0,0

27,8

8,5

8,5

8,2

8,2

8,4

25,1

3,2

0,0

28,3

56,1

бр. Радіоновой М.В.

4,5

7

Герасимчук Давид

2004

Житомирська

МОН

8,6

8,7

8,5

8,6

8,6

25,8

3,7

0,6

28,9

9,0

8,7

8,9

8,7

8,8

26,4

2,0

3,6

24,8

53,7

Ткаченко С.М.

4

8

Дейнега Ярослав

2005

Херсонська

МОН

8,8

8,7

8,8

8,6

8,7

26,2

2,6

0,0

28,8

9,0

9,0

9,1

8,8

8,9

26,9

1,5

15,0

13,4

42,2

Ігнацевич Л. – Картелян Л.

3,5

Фінал – Багатоборство (2004-2005р.н.) Дівчата

Прізвище, ім’я

Рік

Область

школа

1 довільна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

1 фінальна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Абрамова Софія

2004

Миколаївська

9,0

9,0

9,0

9,2

9,2

27,2

3,6

0,0

30,8

8,7

8,7

8,8

8,9

9,0

26,4

3,5

0,0

29,9

60,7

Фролова Н. – бр. Семенухи В.

12,5

2

Мисишин Аліна

2004

Львівська

МОН

8,9

8,9

8,9

8,8

8,9

26,7

3,4

0,3

29,8

8,8

8,8

9,0

8,9

8,8

26,5

3,1

0,0

29,6

59,4

Жгута Ж.Ю.- Жгута О.Р.

10

3

Теплухіна Софія

2005

Харківська

МОН

9,0

9,1

9,0

9,0

8,9

27,0

2,4

0,0

29,4

8,7

8,8

8,8

8,8

8,8

26,4

3,1

0,0

29,5

58,9

Романова М.С.

9

4

Латишева Софія

2004

Дніпропетровська

МОН

9,0

8,9

9,2

9,0

9,0

27,0

3,4

0,6

29,8

8,6

8,6

8,7

8,4

8,5

25,7

3,3

0,6

28,4

58,2

Внукова Л.І.

6,5

5

Немченко Юлія

2004

Дніпропетровська

МОН

8,7

8,7

8,6

8,6

8,5

25,9

2,2

0,0

28,1

8,8

8,7

8,6

8,6

8,6

25,9

2,5

0,0

28,4

56,5

Внукова Л.І.

5

6

Єгіна Валерія

2004

Сумська

МОН

8,5

8,8

8,5

8,6

8,3

25,6

2,3

0,0

27,9

8,5

8,6

8,6

8,6

8,5

25,7

2,7

0,0

28,4

56,3

Матвієнко Л.В.

4,5

7

Булах Валерія

2004

Харківська

МОН

8,7

8,8

8,7

8,7

8,6

26,1

2,5

0,0

28,6

8,3

8,3

8,3

8,4

8,3

24,9

2,7

0,0

27,6

56,2

Романова М.С.

4

8

Стрельченко Поліна

2005

Харківська

МОН

8,6

8,6

8,5

8,8

8,6

25,8

2,4

0,0

28,2

8,6

8,5

8,4

8,3

8,4

25,3

3,1

0,6

27,8

56,0

Романова М.С.

3,5

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко

Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед юнаків та дівчат (2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) (стрибки на акробатичній доріжці)

12-16.05.2016 р. м. Дніпродзержинськ

Фінал – Багатоборство (2006-2007 р.н.) Юнаки

Прізвище, ім’я

Рік

Область

школа

1 фінальна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

2 фінальна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Тарасенко Євгеній

2007

Сумська

МОН

8,9

8,9

8,8

9,0

9,0

26,8

2,7

0,0

29,5

8,7

8,9

8,9

9,0

9,0

26,8

2,5

0,0

29,3

58,8

Мельник Н. – Приходько Л.

12,5

2

Волчков Микита

2006

Херсонська

МОН

9,0

9,0

8,9

9,0

8,9

26,9

2,4

0,0

29,3

8,8

8,7

8,7

8,7

8,7

26,1

2,7

0,0

28,8

58,1

Ігнацевич Л. – Картелян Л.

10

3

Старжинський Тимур

2007

Сумська

МОН

8,7

8,8

8,8

8,7

8,8

26,3

2,4

0,0

28,7

8,8

8,7

8,7

8,7

8,9

26,2

2,8

0,0

29,0

57,7

Матвієнко Л.В.

9

4

Еременко Єгор

2007

Запорізька

МОН

8,6

8,6

8,5

8,7

8,7

25,9

2,3

0,0

28,2

8,9

8,8

8,7

8,7

8,8

26,3

2,4

0,0

28,7

56,9

Львова О.А

6,5

5

Босов Олег

2007

Дніпропетровська

МОН

8,7

8,7

8,6

8,7

8,6

26,0

2,1

0,6

27,5

8,4

8,6

8,5

8,4

8,5

25,4

2,6

0,6

27,4

54,9

Хайманов В.А.

5

6

Марущенко Кирило

2006

Сумська

МОН

8,5

8,4

8,4

8,3

8,5

25,3

2,2

0,6

26,9

8,6

8,3

8,3

8,2

8,4

25,0

2,2

0,6

26,6

53,5

Романченко Р. – Герасименко М.

4,5

7

Соколянський Єлісей

2006

Дніпропетровська

МОН

8,6

8,6

8,6

8,6

8,5

25,8

2,2

0,0

28,0

8,2

8,5

8,4

8,3

8,4

25,1

2,2

3,0

24,3

52,3

Чулякова О. – Крупій І.

4

8

Строган Максим

2007

Львівська

МОН

8,4

8,6

8,7

8,4

8,5

25,5

1,5

3,0

24,0

8,5

8,5

8,4

8,2

8,6

25,4

2,2

0,0

27,6

51,6

Жгута О. – Жгута Ж.

3,5

Фінал – Багатоборство (2006-2007 р.н.) Дівчата

Прізвище, ім’я

Рік

Область

школа

1 довільна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

1 фінальна

Сума

ТРУД

Збавка

оцінка

Всього

Тренер

Очки

нар

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

Т1

Т2

Т3

Т4

Т5

арбітра

1

Клочко Єлізавета

2006

Сумська

МОН

8,7

8,9

8,9

8,7

8,8

26,4

2,2

0,0

28,6

9,0

8,9

9,0

8,9

8,9

26,8

2,1

0,0

28,9

57,5

Матвієнко Л.В.

12,5

2

Жгута Євгенія

2007

Львівська

МОН

8,6

9,0

8,8

8,7

8,9

26,4

2,3

0,0

28,7

8,5

8,8

8,5

8,5

8,6

25,6

2,7

0,0

28,3

57,0

Жгута Ж. – Жгута О.

10

3

Бучинська Софія

2006

Сумська

МОН

8,8

8,7

8,7

8,5

8,5

25,9

2,3

0,0

28,2

8,7

8,6

8,6

8,6

8,6

25,8

2,2

0,0

28,0

56,2

Приходько Л.С.

9

4

Курбатова Лера

2007

Харківська

МОН

8,4

8,4

8,5

8,5

8,6

25,4

2,2

0,0

27,6

8,5

8,5

8,4

8,2

8,4

25,3

2,6

0,0

27,9

55,5

Романова М.С.

6,5

5

Фасій Інна

2006

Миколаївська

8,6

8,6

8,6

8,6

8,9

25,8

2,2

0,0

28,0

8,4

8,4

8,3

8,6

8,3

25,1

2,3

0,0

27,4

55,4

Ціолковська О. – бр. Семенухи В.

5

6

Пикула Анастасія

2006

Сумська

МОН

8,4

8,7

8,5

8,4

8,6

25,5

1,9

0,3

27,1

8,3

8,7

8,6

8,4

8,4

25,4

2,1

0,6

26,9

54,0

Мельник Н. – Приходько Л.

4,5

7

Мартіросова Аня

2007

Харківська

МОН

8,0

8,3

8,2

8,3

8,4

24,8

1,9

0,0

26,7

8,3

8,3

8,5

8,4

8,3

25,0

2,1

0,0

27,1

53,8

Романова М.С.

4

8

Губар Марія

2006

Сумська

МОН

8,7

8,3

8,2

8,3

8,5

25,1

2,6

3,0

24,7

8,5

8,4

8,1

8,3

8,3

25,0

2,7

0,6

27,1

51,8

Мельник Н. – Приходько Л.

3,5

Головний суддя змагань, суддя НК І.О. Крупій

Головний секретар змагань, суддя МК М.І. Трофименко